Z przyjemnością pragniemy Przedstawić Wam naszą firmę. Nasza firma od wielu lat produkuje domki letniskowe. Nie ma co ukrywać, konkurencja w naszej branży jest dosyć duża. Każdy walczy o klientów. Ale klienci niezmiennie wybierają właśnie naszą firmę.

Dlaczego?
Dlaczego wśród mnóstwa innych ofert na rynku warto wybrać właśnie nas?
Odpowiedź jest prosta.

Otóż - Jesteśmy niekwestionowanym liderem w naszej branży. Przez wiele lat z powodzeniem zajmujemy się produkcją domków letniskowych. I robimy to naprawdę dobrze. Mamy wysoką jakość i dbamy o naszego klienta. Przez wszystkie te lata zebraliśmy mnóstwo pozytywnych opinii. Nas polecają!

Właściwie - my już nawet prawie nie potrzebujemy reklamy. Zadowoleni Klienci po jakimś czasie sami wracają do nas. Mało tego - przyprowadzają swoich znajomych. A potem oczywiście - znajomi naszych klientów stają sie już naszymi lojalnymi klientami. Na wiele lat. Dlaczego tak sie dzieje? Odpowiedż na to pytanie jest prosta - my naprawdę dbamy o jakość naszej produkcji oraz o dostosowanie sie do potrzeb klienta indywidualnego.

Warto by tu dodać iż działalność naszej firmy nie ogranicza sie tylko i wyłącznie produkcją domków letniskowych. Jesteśmy również renomowanym producentem domów do stałego zamieszkania. a do tego - nasza firma może sie pochwalić naprawdę sporym doświadczeniem w produkcji i montażu pawilonów handlowych i całego mnóstwa innych obiektów użyteczności publicznej.

Nasza firma ma wiele zalet.
Oto - kilka z nich:
  • możliwość wykonania wg indywidualnego projektu Klienta przy zachowaniu naszej technologii,
  • niska cena,
  • wysokie walory eksploatacyjne,
  • niskie koszty posadowienia,
  • wysoki standard wykończenia,
  • szybkość montażu,
  • impregnacja środkami ekologicznymi.
Produkcja naszej firmy opiera sie na wspanialej nowoczesnej technologii polegającej na popularnych i szeroko stosowanych we współczesnym świecie rozwiązaniach modułowych.

Atutem naszej firmy również jest doświadczona przez wiele lat kadra pracowników. Spełniamy najdrobniejsze oczekiwania klienta pod względem rozwiązań użytkowych oraz architektonicznych.

potrafimy sie dostosować do wymagań klienta. Uważamy iz lepiej bardziej spokojnie i bez pospiechu szczegółowo omówić czego oczekuje klient i zaproponować nasze rozwiązania. wszystko czego tylko klient może oczekiwać - rozwiązujemy w trybie indywidualnym. Omawiamy indywidualnie wielkość wykonanego przez nas domku, jego kształt, wyposażenie oraz cale mnóstwo innych uzgodnienień. Standartowo - wszystkie produkowane przez nas domki włącznie z domkami letniskowymi posiadają izolację ścian zewnętrznych z 5 cm wełny mineralnej a do tego - dwóch warstw folii.Jednocześnie dajemy naszym Klientom możliwość wyboru w jakim zakresie chcą miec taka izolacje. Za stosunkowo niewielka dopłate klient moze zamowic identyczną izolację w elementach podłogowych i dachowych, lub dodatkowej izolacji ścianek działowych. Dla podwyższenia izolacyjności, a tym samym standardu, stosujemy zwiększoną grubość wełny mineralnej, co powoduje zwiększenie walorów użytkowych obiektu. Czy tracimy sprzedaż, gdy dajemy klientom zbyt wiele możliwości? Nie, wrecz odrotnie!

W momencie podpisywania umowy stosujemy zasadę pobierania zadatku w wysokości 20% wartości umowy. W cenę domku wkalkulowany jest transport do 50 kilometrów od siedziby Wykonawcy.

Oferujemy również wykończenie domku "pod klucz" z montażem wewnętrznej instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji elektrycznej wewnętrznej, konserwacji zewnętrznej


"Klif na lato"- wyróżnieni Konikiem Morskim!

"ORLIK INOWROCŁAW"

"MIŚ INOWROCŁAW"

Ośrodek Wypoczynkowy w Niechorzu
dla "Enegetyka" Poznań

Ośrodek Wypoczynkowy w Stegnie
dla "Polam" Nakło n. Notecią
Ośrodek Wypoczynkowy Soda Polska Ciech S.A.
"Soda Mątwy" w Połajewie
Ośrodek Wypoczynkowy w Przyjezierzu
dla Soda Polska Ciech S.A. "Soda Mątwy"
w Inowrocławiu oraz Soda Polska Ciech S.A.
"Janikosoda" w Janikowie
Ośrodek Wypoczynkowy w Sierakowie dla TKKF
Zarząd Główny w Warszawie
Copyright © 2013 TOMDOM • 88-320 Ostrowo 62 k/Przyjezierza • tel. 00 48 52 318 13 13